Miś Leopold

Miś Leopold

Kategoria wiekowa: Od 0 do 5 lat
Data premiery: 2 lutego 2019
Czas trwania 40 min

Opis spektaklu

Miś Leopold wygląda jak zwykły pluszowy miś. Ale nie dajmy się zwieść pozorom! Gdy w domu nikogo nie ma, ciekawski niedźwiadek wyrusza na poszukiwanie przygód. Na swojej drodze spotyka radio, wazon, czajnik i inne przedmioty. Wszystkie zawierają w sobie tajemnicę! Czy miś odkryje je wszystkie? Czy wraz z widzami przekona się, że zwykłe rzeczy mogą mieć magiczną moc?

Akcja spektaklu skupia się na doświadczeniach wszystkich zmysłów. Miś Leopold patrzy, słucha, dotyka, wącha i smakuje. Przez zabawę poznaje działanie świata. Spotkanie z każdym przedmiotem jest okazją do odkrycia czegoś nowego. Przedstawienie rozwija dziecięcą wyobraźnię, wyostrza zmysły, rozbudza ciekawość światem i… jest świetną zabawą!

Twórcy

 • Olimpia Bogusz

  scenariusz i reżyseria

 • Cezary Jabłoński

  muzyka

 • Patrycja Kundro

  produkcja

Obsada

 • Milena Jabłońska/Ewa Zawada
 • Jacek Mikołajczyk
Uwaga!

Bardzo prosimy o zapewnienie sobie i swoim podopiecznym lekkiego obuwia zmiennego lub skarpetek, ze względu na specyfikę spektaklu oraz wygodę maluszków. W razie braku obuwia zmiennego teatr posiada ochraniacze na obuwie. Uprzejmie informujemy, że zmiana obuwia na Baby Scenie obowiązuje wszystkich widzów.

Wybierz termin