Ciuf Ciuf!

Ciuf Ciuf!

Kategoria wiekowa: Od 0 do 5 lat
Data premiery: 1 czerwca 2019
Czas trwania 40 min

Opis spektaklu

Pora na wycieczkę!

Pochodzący z Japonii reżyser Atsuto Suzuki zaprasza najmłodszych widzów (i ich rodziców!) w wielką podróż po fantastycznym świecie wyobraźni! Ruszamy ze stacji Będzin Miasto i będziemy podróżować przez odległe kraje – aż za siedem gór i za siedem mórz. Zanim wsiądziemy do naszego pociągu, musimy go sobie najpierw wybudować – z pudełek, pudełeczek, taśm, tasiemek, nitek i niteczek.

Podczas wyjazdu towarzyszyć nam będzie dwójka sympatycznych zawiadowców, którzy zabiorą nasz pociąg w najciekawsze zakątki dziecięcej fantazji. Kto wie, co czeka na nas w tej pomysłowej wyprawie – z całą pewnością mnóstwo świetnej zabawy i odjazdowych przygód!

Twórcy

 • Atsuto Suzuki

  scenariusz i reżyseria

 • Noriko Nishimiya

  scenografia

 • Rie Murakami

  muzyka

 • Paweł Klica

  produkcja

Obsada

 • Joanna Rząp
 • Stefan Szulc

Partnerami spektaklu są Koleje Śląskie oraz The Saison Foundation.
Spektakl realizowany jest w koprodukcji z Inzou Indian Elephant Theatre z siedzibą w Japonii.

Spektakl wyprodukowany w koprodukcji z Inzou Indian Elephant Theatre z siedzibą w Tokio, Japonia.

Inzou Indian Elephant (劇団印象) istnieje od 2003 roku. Ten niewielki teatr założony przez Atsuto Suzuki od wielu lat tworzy nagradzane spektakle dla dzieci i młodzieży. Jego przedstawienia były wystawiane w całym kraju, ale także m.in. w Korei Południowej czy w Tajlandii. W swojich spektaklach stara się tworzyć widowiska przełamujące bariery kulturowe i językowe – wykorzystując elementy dziecięcej zabawy i spontaniczności.

Uwaga!

Bardzo prosimy o zapewnienie sobie i swoim podopiecznym lekkiego obuwia zmiennego lub skarpetek, ze względu na specyfikę spektaklu oraz wygodę maluszków. W razie braku obuwia zmiennego teatr posiada ochraniacze na obuwie. Uprzejmie informujemy, że zmiana obuwia na Baby Scenie obowiązuje wszystkich widzów.

Wybierz termin