Rodzinne warsztaty „Na Łączach”

I Ty możesz zostać twórcą spektaklu teatralnego!

Zapraszamy rodziny z dziećmi od szóstego roku życia na warsztaty teatralno-fotograficzne, których efekty staną się ważną inspiracją do stworzenia nowego spektaklu dla najmłodszych widzów realizowanego w Teatrze Dormana w Będzinie.

Podczas kreatywnego, rodzinnego spaceru, stworzymy bezpieczną przestrzeń do wyrażania się w poznanej na nowo przestrzeni Będzina! Obudzimy wiosennie wyobraźnię poprzez nadanie przedmiotom zupełnie nowych, zaskakujących funkcji (kłębek wełny i ławka w parku jednym artystycznym gestem i spojrzeniem mogą stać się dziełem sztuki!). Zapraszamy do międzypokoleniowego, rodzinnego eksperymentu artystycznego, którego owoce zostaną wykorzystane w spektaklu dla najmłodszych widzów. Spotkajmy się niespodziewanie, rodzinnie i spontanicznie, na styku sztuki i życia. Powstałe podczas warsztatów zdjęcia zostaną zaprezentowane w Teatrze przy okazji premiery spektaklu oraz podczas finału 23 Biennale Sztuki dla dziecka „Spotkanie jako sztuka” organizowanego przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.

Wiek uczestników: 6-306 lat
Termin zgłaszania uczestnictwa w warsztatach: 17.03.2021 r. (decyduje kolejność zgłoszeń).
Zgłoszenia zatytułowane „Zgłoszenie na łączach” prosimy przesłać na adres warsztaty@teatr.bedzin.pl w formie krótkiej wizytówki rodziny (liczba członków, wiek oraz odpowiedź na pytanie „Co Was inspiruje?”)
Termin warsztatów: 20-21.03.2021 r.
Czas trwania: 10:00-18:00 (2 h na każdą rodzinę).
Ze względu na panującą pandemię twórcy projektu będą spotykać się z każdą rodziną osobno w przestrzeni miejskiej Będzina.