URODZINY W TEATRZE

 

Zapraszamy do organizacji dziecięcych przyjęć urodzinowych we wnętrzach naszego Teatru!

Przyjęcia organizujemy w soboty, od godz. 14.00 do ok. 17.30. w zależności od granego w tym dniu spektaklu. To ponad trzy godziny niezapomnianych wrażeń i doskonałej zabawy!

W programie urodzinowym:

Wizyta za kulisami i w pracowniach teatralnych, pod opieką aktorów. Zwiedzanie teatru połączone jest z lekcją teatralną, każdorazowo dostosowaną do wieku dzieci, a także pierwszy, samodzielny występ na scenie.

Poczęstunek w kawiarni teatralnej (czekolada dla każdego dziecka oraz sok i szampan bezalkoholowy dla grupy).
Uwaga! Tort urodzinowy należy zamówić we własnym zakresie.
Można również przynieść dodatkowe słodycze, przekąski i napoje według uznania. Teatr dysponuje talerzami i kubkami.

A na koniec zabawy spektakl zgodny z repertuarem teatru, podczas którego mały jubilat i jego goście zobaczą aktorów, z którymi zaprzyjaźnią się podczas przyjęcia.

Dla uczestników przyjęcia zapewnione są honorowe miejsca, w pierwszych rzędach. Podczas spektaklu dorośli mogą towarzyszyć dzieciom pod warunkiem zakupu biletu dla siebie, lub spędzić czas w kawiarni teatralnej.

Każdy jubilat organizujący przyjęcie w naszym Teatrze dodatkowo otrzymuje w prezencie unikalną lalkę wykonaną specjalnie dla niego.

Koszt urodzin – 45 zł od osoby. Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata zaliczki na urodziny w kwocie 135zł. W urodzinach mogą uczestniczyć nawet najmłodsze dzieci.

Rezerwacja terminów i więcej informacji u Izabeli Łaszczyk w sekretariacie, tel. (32) 269-89-12

Konto Teatru Dzieci Zagłębia

ING BANK ŚLĄSKI 11 1050 1227 1000 0023 0115 0377