Urodziny w Teatrze


Z UWAGI NA REŻIM SANITARNY ORGANIZACJA URODZIN W TEATRZE ZOSTAJE WSTRZYMANA DO ODWOŁANIA

Zapraszamy do organizacji dziecięcych przyjęć urodzinowych w naszym Teatrze! Oferujemy państwu ponad trzy godziny niezapomnianych wrażeń i doskonałej zabawy!

Przyjęcia organizujemy w soboty, od godz. 14.00 do ok. 17.30 w przypadku spektaklu granego o 16:00. Czas imprezy może się nieznacznie różnić w zależności od długości trwania danego spektaklu.

Na program urodzin składa się:

Spacer po teatralnych zakamarkach z przewodnikiem: wizyta za kulisami, w pracowniach rzemieślników teatralnych, na sali prób oraz na scenie.

Poczęstunek w formie przekąski bakaliowej, soku marchewkowo owocowego dla kazdego dziecka oraz szampana na grupę w kawiarni teatralnej (Uwaga! Tort urodzinowy należy zamówić we własnym zakresie)

Gry i zabawy urodzinowe prowadzone przez z aktorów zespołu Teatru Dormana.

Spektakl teatralny: dla uczestników przyjęcia zapewnione są honorowe miejsca, w pierwszych rzędach. Podczas spektaklu dorośli mogą towarzyszyć dzieciom (pod warunkiem zakupu biletu dla siebie) lub spędzić czas w kawiarni teatralnej.

Każdy jubilat organizujący przyjęcie w naszym Teatrze dodatkowo otrzymuje w prezencie unikalną lalkę wykonaną specjalnie dla niego.

Koszt urodzin – 50 zł od osoby. Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata zaliczki na urodziny w kwocie 150zł w terminie 7 dni od daty rezerwacji telefonicznej. W urodzinach mogą uczestniczyć nawet najmłodsze dzieci.


Rezerwacja terminów i więcej informacji pod numerem telefonu, tel. (32) 269-89-12 (Informujemy, że telefon odbierany jest w miarę możliwości i dostępności pracownika w godzinach 9.30 – 14.00 od poniedziału do piatku)

Konto Teatru Dzieci Zagłębia
ING BANK ŚLĄSKI 11 1050 1227 1000 0023 0115 0377