Teatralny paszport

Rozpocznij wspaniałą podróż w Teatrze Dormana!

Zbieraj pieczątki z teatralnych wojaży do specjalnego Teatralnego Paszportu, który możesz otrzymać nieodpłatnie w Teatrze. Za osiem pieczątek czeka Cię wspaniałą nagroda - którą otrzymasz z rąk Czarodzieja Badura-Badura na naszej teatralnej scenie!

Regulamin promocji

1. Z uwagi na przedłużenie akcji z powodu emidemi Sars-Cov-2 promocja obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku włącznie dla pasiadaczy Paszportu. W ramach promocji istnieje możliwość zbierania pieczątek na specjalnej karcie lojalnościowej - „Teatralnym Paszporcie”. Osiem zebranych pieczątek kwalifikuje dziecko do otrzymania nagrody.

2. Z uwagi na przedłużenie promocji łączącej sezon 2019/2020 i 2020/2021 nowe "Paszporty" nie będą już wydawane.

3. Promocja obejmuje wyłącznie dzieci do 14 roku życia.

4. Pieczątki wydaje się w kasie teatru do biletów indywidualnych, przed każdym sobotnim spektaklem dla dzieci granym na dużej scenie, z wyłączeniem spektakli dla młodzieży oraz wydarzeń gościnnych. Promocja nie obejmuje pokazów baby sceny.

5. Pieczątki otrzymuje się w momencie zakupu biletu na spektakl lub za okazaniem biletu online w dniu spektaklu. Jedno dziecko może zbierać pieczątki tylko w jednym paszporcie.

6. Zakup dwóch lub więcej biletów na ten sam spektakl nie uprawnia do otrzymania dwóch lub więcej pieczątek w jednym Paszporcie.

7. Każdy spektakl ma swoją własną pieczątkę. Z uwagi na przedłużenie akcji z powodu emidemi Sars-Cov-2 pieczątki w paszporcie mogą się powtarzać.

8. Zdobycie ośmiu pieczątek uprawnia dziecko do odebrania nagrody. Nagrody wręcza dzieciom Czarodziej Badur-Badur przed każdym sobotnim spektaklem nad dużej scenie (z wyłączenim spektakli dla młodzieży, oraz wydarzeń gościnnych).

9. Osoby posiadające już siedem pieczątek powinny skontaktować się z kasą Teatru pod numerem 32/269 89 15 w celu poinformowania o planowanym terminie następnej wizytu w Teatrze i zdobyćtu ósmej pieczątki. .