„KOT W BUTACH” – ZAPRASZAMY NA PREMIERĘ

Najnowszy spektakl familijny w reżyserii Jakuba Kasprzaka to baśniowa uczta dla małych i dużych. Oczarowani oszałamiającym, w pełni wierszowanym tekstem wraz z Kotem w Butach (w tej roli zjawiskowa Sara Lech) wyruszą w zapierającą dech podróż. Zaprowadzi ich ona od ubożuchnego młyna, przez mroczną wieżę czarnoksiężnika aż po chwałę, bogactwo i szmaragdowy splendor królewskiego tronu.

Zespół Teatru Dormana porwie Państwa w wir szaleńczej przygody, której tylko najdzielniejsi stawią czoła. Zapraszamy na spektakl pełen przewrotnych choreografii
w magicznej scenografii Barbary Matei z zachwycającą muzyką Pawła Jeleniewskiego. Aktorzy i widzowie podróżując przez baśniową krainę, pokonują wpław rwące rzeki, toczą epickie bitwy, galopują w lawinowym tempie zmierzając do największej przygody jaką widzieli Państwo w Teatrze.

Autor i reżyser: Jakub Kasprzak
Scenografia: Barbara Mateja
Muzyka: Paweł Jeleniewski

Występują:
Katarzyna Bała, Edyta Dziura, Karol Gaj, Patrycy Hauke, Sara Lech, Agata Madejska, Jacek Mikołajczyk, Joanna Rząp, Stefan Szulc,Michał Woźniak, Ewa Zawada, Wojciech Żak

PREMIERA: 24 LUTEGO 2018 GODZ. 17:00

1zł z biletu na rzecz fundacji: 

Bezdomnych psów i kotów w potrzebie jest mnóstwo, a wielu z nas – ludzi dobrej woli często zastanawia się, w jaki sposób można im pomóc i nie zawsze znajduje odpowiedź na to pytanie. Otóż najwspanialszą formą pomocy jest oczywiście adopcja, jeśli jednak z jakiś powodów nie możesz adoptować zwierzęcia, zastanów się co innego możesz zrobić, co możesz dać im od siebie. Teatr Dzieci Zagłębia postanowił przekazać złotówkę od każdego sprzedanego biletu na spektakl „Kot w butach” dla Fundacja S.O.S dla Zwierząt.
Wierzymy że teatr powinien brać odpowiedzialność za swoje miejsce w lokalnej społeczności. Z każdego zakupionego biletu na „Kota w butach” przekażemy 1 zł na rzecz fundacji „SOS dla Zwierząt”, która od wielu lat prowadzi działania na rzecz ratowania kotów, psów i innych zwierzaków. To pozwoli Fundacji na zakup szczepień i pokrycie kosztów interwencji, które ratują psie i kocie życia w całym regionie.